dekorli.pl
Czas spędzony na tym blogu zawsze uważam za dobrze wykorzystany. Wpisy są interesujące, dopracowane i napisane z ogromnym zaangażowaniem. Szczególnie podoba mi się umiejętność łączenia lekkiego stylu z wartościową treścią. Autor potrafi zainteresować czytelnika bez zbędnego epatowania sensacją. Wszystko czyta się bardzo naturalnie i z dużą przyjemnością. To miejsce ma świetny klimat i naprawdę wyróżnia się wśród wielu podobnych stron. Bardzo dobra robota.
