osk-instruktor.pl
Mam ogromny szacunek do osób, które potrafią pisać tak lekko i jednocześnie ciekawie. Wpisy są bardzo angażujące i świetnie się je czyta nawet późnym wieczorem. Blog wyróżnia się spokojnym, przyjaznym tonem oraz dużą kulturą wypowiedzi. Nie ma tutaj przesadnego chaosu ani sztucznego dramatyzowania. Wszystko jest bardzo dobrze wyważone. Naprawdę świetna robota.
