System rezerwacji online – jaki wybrać?

System rezerwacji online znacząco usprawnia pracę w sektorze usługowym. Dzięki odpowiednio dobranemu rozwiązaniu firmy z branży medycznej, beauty, prawnej i nie tylko mogą wygenerować spore oszczędności. Co powinien posiadać system rezerwacji, aby realnie usprawniał rejestrację klientów i umawianie spotkań? Jaki program do rezerwacji wybrać?

System rezerwacji z automatyczną komunikacją

Automatycznie wysyłane SMS-y to ważne usprawnienie dla firm usługowych. W taki sposób działa na przykład zyskujący ostatnio popularność system rezerwacji online PROminder. Program ten wysyła SMS-a z potwierdzeniem rezerwacji terminu oraz automatycznego SMS-a przypominającego o zbliżającej się wizycie.

Dzięki temu firmy oszczędzają nie tylko czas. Nawet 65% klientów niepamiętających o umówionej wizycie zjawia się na niej za sprawą otrzymanego przypomnienia. W ten sposób firmy redukują problem dużej liczby okienek i mogą przyjmować klientów zgodnie z harmonogramem.

Kalendarz w systemie rezerwacji online

Kalendarz to kluczowy element systemu rezerwacji. Harmonogram powinien być przejrzysty, prosty w obsłudze i elastyczny, aby można było dostosować go do specyfiki organizacji firmy.

Trzymając się wspomnianego wyżej przykładu, kalendarz w systemie PROminder doskonale nadaje się dla firm, które oferują usługi różnych specjalistów. W systemie tym możliwa jest bowiem personalizacja usług oraz dodawanie własnych specjalistów, a następnie wgląd w harmonogram w przejrzystej formie.

Oczywiście z poziomu kalendarza w PROminderze możliwe jest także szybkie zapisanie klienta na spotkanie, co znacznie usprawnia proces rejestracji. Ponadto klienci mogą zapisywać się również sami, a harmonogram informuje firmę o wszystkich umówionych wizytach.

Możliwość bezpłatnego sprawdzenia systemu rezerwacji

Poza automatyczną komunikacją, przejrzystym kalendarzem i elastycznością, ważnym kryterium wyboru nowoczesnego systemu rezerwacji jest również możliwość darmowego przetestowania. Dzięki temu firmy mogą przekonać się, czy dane rozwiązanie jest dopasowane do ich sposobu działania.

Tutaj możesz testować bezpłatnie przez 14 dni przeanalizowany wyżej system PROminder: https://app.prominder.pl/user-authentication/register. Powodzenia!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

cztery × 5 =