Tkaniny na suknie, które Cię zachwycą

Tkaniny na suknie cieszą się rosnącym zainteresowaniem entuzjastek niepowtarzalnych stylizacji. Szczególnie popularne są materiały na ślubne kreacje. Wszystko dlatego, że suknia panny młodej wykonana na zamówienie jest nie tylko wyjątkowa, ale również przystępniejsza finansowo niż gotowa kreacja z salonu. Przedstawiamy trzy tkaniny, które zachwycą Cię wyjątkową estetyką.

Koronkowe tkaniny na lekkim tiulu

Koronka i tiul to popularne połączenie tkanin w modzie ślubnej. Szczególnie dużą popularnością cieszą się zmysłowe koronki naszyte na delikatny tiulowy materiał. Jak prezentuje się taka konfiguracja materiałów? Wyjątkowe tkaniny na suknie w przedstawionej tutaj odsłonie znajdziesz na stronie Sontex Poland, zaufanej hurtowni materiałów ślubnych i weselnych.

Warto wiedzieć, że wśród różnego typu koronek ślubnych dominują nie tylko klasyczne motywy kwiatowe, czy inne roślinne wzory. Eleganckie, lśniące zawijasy, drapieżny pająk, tajemniczy labirynt – materiały koronkowe występują w wielu ciekawych postaciach. Jeśli są dodatkowo utrzymane w subtelnej ślubno-weselnej stylistyce, mogą stać się bazą kontrastowej, niepowtarzalnej sukni.

Wyraziste tkaniny koronkowe 3D

Niewiele osób wie, że istnieją koronki w formie 3D, choć materiał ten podbija rynek mody ślubnej. Czym w zasadzie jest ta tkanina? Koronka 3D to typ koronki złożonej z wypukłych elementów, na przykład z wyrazistych akcentów kwiatowych. Efekt? Zachwycająca kreacja w spektakularnym stylu.

Trudno zignorować suknie ślubne i wieczorowe tworzone z szykownych koronek 3D. Wspomniana już wypukłość materiału sprawia, że niełatwo oderwać wzrok od takiej kreacji. Kiedy warto zdecydować się na takie rozwiązanie? Tkanina ta doskonale sprawdzi się w stylistyce romantycznej, powstanie z niej również wyjątkowa suknia ślubna glamour, choć oczywiście na tym jej możliwości się nie kończą.

Satynowa tkanina na suknię

Nie należy zapominać również o tkaninach satynowych, które są już klasyką mody ślubnej i wieczorowej. Lekko błyszczące, delikatne i eleganckie – te cechy sprawiają, że wiele panien młodych wybiera kreacje szyte właśnie z satyny. Szczególnie pięknie prezentują się satynowe suknie ślubne maxi lub midi.

Oczywiście możesz połączyć satynę z innymi materiałami, na przykład koronkowymi. I choć jest to często wybierane rozwiązanie, to efekt zależy od Twojej wizji. Koronkowe akcenty na satynowej tkaninie bazowej? Czemu nie! Połączenie góry wykonanej z koronki z dołem na bazie satyny? Jak najbardziej! Wybierz unikalne tkaniny ślubne i zrealizuj swój własny pomysł na wyjątkową kreację.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

trzy × dwa =