Wytrzymałe i łatwe w montażu artykuły preizolowane!

Budując instalacje ciepłowniczą czy chłodniczą niezwykle ważna jest jej jakość. Rodzaj użytych materiałów preizolowanych przekłada się bowiem na jej trwałość, a także wydajność i korzyści ekonomiczne związane z jej użytkowaniem. W dzisiejszym wpisie chcemy przybliżyć tematykę związaną z artykułami preizolowanymi, które są wytrzymałe, a przy tym bezproblemowe podczas montażu.

 

Postaw na rury, mufy, kolana preizolowane tylko najwyższej jakości!

Inwestycje zawiązane z budową instalacji ciepłowniczych czy chłodniczych nie są tanie. Koszty związane z samą budową dotyczą zarówno samego wykonawstwa, jak i użytych materiałów. Wiele osobom wydaje się, że oszczędność właśnie na materiale sprawi, że koszty będą niższe. Jest to oczywiście na jakimś etapie oszczędność, jednak tylko pozorna. Rury, kolana, mufy preizolowane wykonane z najlepszych materiałów i pochodzące od sprawdzonych producentów przełożą się nie tylko na komfort użytkowania danej instalacji, ale także i mniejsze straty związane z przekazywaniem czynnika ciepła.

W dłuższej perspektywie z pewnością bardziej opłacalne jest postawienie na artykuły preizolowane, które posiadają szereg atestów, certyfikatów, które są potwierdzeniem wysokiej jakości wykonania, a także i wytrzymałości.

kolanko preizolowane

Dobre rury preizolowane – czyli jakie?

Nie warto jest inwestować w produkty preizolowane, które nie posiadają atestów, certyfikatów. Tego typu informacje powinny być zawsze udostępniane przez producenta, dystrybutora. Certyfikacja artykułów preizolowanych odbywa się poprzez przejście szeregu prób i testów dla danego produktu oraz sprawdzeniu wymagań dotyczących systemu kontroli jakości. Oczywiście zawsze korzystniej jest tego typu produkty kupować w hydraulicznych sklepach branżowych czy sklepach instalacyjnych. Jednym z lepszych jest hurtownia hydrauliczna Proterm z Bydgoszczy.

W miejscu tym rury, mufy, kolana preizolowane pochodzą od znanych i sprawdzonych producentów nie tylko w Polsce, ale i całej Europie. Artykuły preizolowane, które znajdują się w ofercie sklepu dostępne są w konkurencyjnych cenach. Ponad to sklep oferuje wsparcie na każdym etapie realizacji zamówień. Osoby, które są tam zatrudnione posiadają nie tylko szeroka wiedze produktową, ale i wieloletnie doświadczenie. W ofercie sklepu znajdują się mufy termokurczliwe, kolana preizolowane, zakończenia rurociągu i izolacji, zawory preizolowane i wiele innych.

Preizolowane rury i kształtki składają się ze stalowej rury przewodowej, która umieszczona jest centrycznie w rurze osłonowej oraz izolacji, wykonanej ze sztywnej pianki poliuretanowej, która wypełnia przestrzeń między rurami.

Jeden komentarz do “Wytrzymałe i łatwe w montażu artykuły preizolowane!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

pięć + 13 =